HafezBro:حافظ برو

روش کار نرم افزار:


این نرم افزار با هدف محدود کردن زمان استفاده از سیستم عامل نوشته شده است به منظور حفظ سلامت  .  بعد از استفاده در بازه زمانی مشخصی شما به اجبار این نرم افزار با زمان تعیین شده توسط خود شما مجبور به بلند شدن از پای کامپیوتر می شوید و  بعد از به اتمام رسیدن زمان  قفل بودن  سیستم عامل برای استفاده مجدد در اختیار شما قرار می گیرد .  روش استفاده به این شکل است که زمان استفاده از سیستم عامل به مدت زمانی که شما پیشتر تعیین کردید  و زمان که باید سیستم عامل شما قفل شود مشخص می شود  و در صورت قفل شدن سیسم عامل و  تلاش مجدد برای ورود باز شما به پنجره قفل بودن هدایت می شوید و در صورتی که کار فوری داشته باشید می توانید با ریستارت کردن از سیستم عامل استفاده کنید .

 

قسمت دیگر این نرم افزار شمارش کلیک  موس و فشار دادن دکمه های کیبورد و حرکت کرسه موس  شما می باشد

و در صورت تمایل می توانید  این اطلاعات را از طریق تویتر webbroblog با نام اکانت تویتری خود یا با نام مستعار با دیگران به اشتراک بگذارید . ( افراد متخصص بیشتر دکمه های کیبورد را فشار می دهند تا کلیک موس  😉  )

 

 

لوگو نرم افزار حافظ برو

 

این نرم افزار در مرحله تست به سر می برد . در صورتی که بخواهید هر بار که سیستم عامل اجرا می شود بتوانید از قسمت سلامت و زمان بندی  و شمارش کلیک استفاده کنید شورت کات فایل اجرایی را در مسیر startup کپی کنید . برای دسترسی به فولدر startup می توانید از قسمت ران سیستم عامل فرمان زیر را اجرا کنید :

shell:startup

 

این  نرم افزار به صورت ویژه برای سلامتی جسمی توسعه دهندگان و طراحان و هر فردی که بصورت زمان متوالی از سیستم های کامپیوتری استفاده می کند منتشر شده است . و در صورت تمایل می توانید از این نرم افزار برای محدود کردن زمان استفاده کودکان از کامپیوتر  نیز استفاده کنید.

پیش نیازنصب نرم افزار :

– ویندوز اکس پی سرویس پک سه به بالا

-دات نت فریم ورک 4 به بالا

– VB Powerpacks 10

رمز فایل زیپ : hafezbro

کلیک برای دانلود حافظ برو

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *