انتقال محتوای ایمیل به اکانتی جدید

ممکن است شما هم به دلایلی نیاز داشته باشید محتوای اکانت ایمیل خود را به ایمیل دیگری منتقل کنید، مثلاً ایمیل فعلی شما تعداد اسپم زیادی دریافت میکند و نیاز به اکانت جدید دارید.

در این مطلب روش انتقال محتوا بین 3 سرویس دهنده ایمیل (Gmail,Yahoo Mail,windows live hotmail) را بررسی می کنیم.

انتقال به windows live hotmail

windows live hotmail با سرویسی به نام TrueSwitch ادغام شده که به راحتی امکان انتقال از Yahoo Mail، Gmail، AOL و سایر سرویس دهنده های ایمیل را به یک اکانت Live hotmail فراهم میکند، همچنین میتوانید محتویات یک اکانت hotmail را به اکانتی جدید در hotmail منتقل کنید.

 

انتقال به Yahoo Mail

یاهو هم مثل windows live hotmail با سرویس TrueSwitch ادغام شده و از تمام امکانات آن میتوانید در مورد اکانت های یاهو نیز استفاده کنید.

 

انتقال به Gmail

جیمیل دارای یک سرویس درونی با نام Mail Fetcher است که اجازه دانلود پیام ها و محتویات 5 اکانت مختلف ایمیل که POP را پشتیبانی میکنند میدهد. بنابر این از تمام اکانتها میتوانید به جیمیل کوچ کنید. البته انتقال محتوای اکانت یاهو به جیمیل کمی دردسر دارد اما امکانپذیر است، در ادامه خواهید خواند…

onlineemailtransfer

انتقال از Yahoo Mail به Gmail

همانطور که میدانید سرویس رایگان ایمیل یاهو ویژگی IMAP و POP3 را ارائه نمی دهد و برای استفاده از این امکانات باید سالانه 20$ بپردازید و اکانت خود را به Yahoo Plus ارتقاء دهید. پس انتقال پیام ها در حالت عادی از یاهو به جیمیل یا برنامه های دسکتاپ (Thunderbird , Outlook…) ممکن نیست، برای این کار از آنجایی که یاهو و Hotmail هر دو از سرویس TrueSwitch استفاده می کنند ابتدا محتویات اکانت یاهو را به Hotmail منتقل کنید و سپس از Hotmail (که POP3 را به صورت رایگان ارائه می دهد) به جیمیل کوچ کنید.

 

gmailyahoo

Author: حسن تفرشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *