سرویس تقویم گوگل و آزمایشگاه

پس از موفقیت گوگل از آزمایشگاه جیمیل ، گوگل تصمیم به گسترش آزمایشگاه در تقویم گوگل با قابلیت گرفت است. همانطور که در مورد جیمیل موجود می باشد ، ویژگی های آزمایشگاهی را در تقویم گوگل را در حالت آزمایشی است و می تواند با کلیک کردن بر روی آیکون کوچک سبز رنگی آزمایشگاه در گوشه سمت راست بالا از تقویم شما فعال شده باشد.

در حال حاضر 8 آزمایشگاه های تصویری و وجود دارد  در ارتقای تجربه ی شما از تقویم گوگل در اینجا در دسترس می باشد .

1. 1. Background Image

calendarlabs1
اگر می خواهد   زمینه سفید  تقویم خود را تغییر دهید ، این قابلیت با کمک آزمایشگاه را می توانید فعال کنید. پس از آن شما رمی توانید به تنظیمات بروید و تقویم خود را انتخاب کنید و  یکی از عکس های پس زمینه را انتخاب کنید تا به سبک نمایش در مرکز ، tiled یا فلس دار مناسب قرار گیرد.

2. 2. Attach Google Docs

calendarlabs2
این ی ویژگی های بسیار مفید است اگر شما غالبا استفاده ازسرویس گوگل DOCS استفاده می کنید فعال کردن این ویژگی به گوگل ، به اشتراک گذاشته شدن اسناد شما  با دیگران از  تایین مدت زمان با کمک تقویم استفاده می شود.

3. 3. Dim Future Repeating Events

calendarlabs3

این ویژگی در همان لحظه یاداشت که قبلا قرار داده اید را نمایش می دهد


4. 4. Add Any Gadget By Url ا

calendarlabs4

شما می توانید gadgets خارجی که  در کنار تقویم شما قرار می گیرد استفاده کنید.

5. 5. World Clock

calendarlabs5
چیزی شبیه به اسباب polyclock در جیمیل.. شما را قادر می سازد در این آزمایشگاه ، نه تنها می تواند زمان مناطق  مختلف را ببینید.

6. 6. Jump to Date

calendarlabs6

این قابلیت به شما اجازه می دهد تا به سرعت به سوی آینده جهش و به تاریخ گذشته برگردید وبه منظور ارتقاء بهره وری از تقویم استفاده می شود.

7. 7. Next Meeting بعد نشست

calendarlabs7

یکی از ویژگی های ساده است که نشان می دهد که شمارش معکوس به رویداد بعدی در تقویم گوگل شما. همچنین یک جعبه کوچک را نشان می دهد که دارای جزئیات توضیحات مختصر مربوط به رویداد.

8. 8. Free or busy

calendarlabs8
این ویژگی به شما وضعیت موجود دوستان و اطرافیان شما را نمایش می دهد و می توانید بگوید با توجه به برنامه ها د آزاد بودن زمان برنامه هایتان را باهم هماهنگ کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *